Ritim Grl Seyahat Acentası No: 9383 0 (850) 220 34 16 info@ritimtravel.com

Oturum Aç

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra turu da değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı adı*
Şifre*
şifreyi onayla*
Adınız*
Soyadınız*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten üye misin?

Oturum Aç
Ritim Grl Seyahat Acentası No: 9383 0 (850) 220 34 16 info@ritimtravel.com

Oturum Aç

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve turu bitirdikten sonra turu da değerlendirebileceksiniz.
Kullanıcı adı*
Şifre*
şifreyi onayla*
Adınız*
Soyadınız*
Doğum Tarihi*
E-posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten üye misin?

Oturum Aç
Önerilen
İtibaren6.999 ₺
Rezervasyon
Talep Formu
Adınız ve Soyadınız*
E-Posta Adresiniz*
Talebiniz*
Hizmet Şartları ve Gizlilik Bildirimini kabul ediyorum .
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm hüküm ve koşulları kabul edin
Tur henüz müsait değil.

Rezervasyon Oluştur

Favorilere Ekle

İstek listesine öğe eklemek bir hesap gerektirir

1852

Neden Biz?

 • Sorunsuz En İyi Fiyat Garantisi
 • 7/24 Müşteri Temsilcisi
 • Özenle Seçilmiş Turlar ve Etkinlikler
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Bir Sorunuz mu var?

Bizi aramaktan çekinmeyin. Biz uzman bir ekibiz ve sizinle konuşmaktan mutluluk duyarız.

+90 (850) 220 34 16

info@ritimtravel.com

Kurban Bayramı Özel Marmaris -Datça-Bodrum -Akyaka-Azmak Çayı Yüzme ve Kültür Turu

0
 • 4 Gece 2 Gün
 • Kontenjan : 48
 • Araç: Otobüs

MUHTEŞEM MARMARİS-MARMARİS TEKNE TURU- AKYAKA-AZMAK ÇAYI-GÖKOVA TEKNE TURU-DATÇA- BODRUM – BODRUM TEKNE YÜZME VE KÜLTÜR TURU 4 GECE 3 GÜN (2 GECE MARMARİS KONAKLAMALI)

Tur Ücreti: 
 • 1 KİŞİ İKİ KİŞİLİK ODALARDA 6999 TL GÖKOVA TEKNE TURU DAHİL.,
 • TEK KİŞİLİK ODA TALEP EDİLİRSE 2000 TL FARK ÖDENİR.
 • ÇOCUK 0-3 YAŞ ÜCRETSİZ
 • 4-11 YAŞ İKİ YETİŞKİN YANINDA KONAKLARSA 5499 TL

 

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri
 • 17.15 ÇERKEZKÖY KİPA AVM
 • 17.40 ÇORLU ORİON AVM
 • 19.00 -BEYLİKDÜZÜ METROBÜS DURAĞI
 • 19.10- AVCILAR METROBÜS DURAĞI
 • 19:30 – BAKIRKÖY DİLEK PASTANESİ ÖNÜ
 • 20.00 -MECİDİYEKÖY MEYDAN MADO ÖNÜ
 • 20:20 – KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ
 • 20:45 – KARTAL KÖPRÜSÜ ALTI
 • 21:10 – ÇAYIROVA MCDONALD’S

Hareket Saati

Üst Alanda Belirtilen Saatler

Fiyata Dahil Olanlar

 • Tüm Ulaşım Hizmetleri
 • 2 Gece Yarım Pansiyon Marmaris Adler Otelde Otel Konaklaması
 • Tüm Rehberlik Hizmetleri
 • Otelde Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Açık Büfe 2 Akşam Yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Gökova Tekne Turu (Öğlen Yemeği Ekstra)

Fiyat Dahil Olmayanlar

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Marmaris Tekne Turu (700 ile 900 TL Arası Öğlen Yemeği Dahil) Tekne Turu İsteğe Bağlıdır.)
 • Bodrum Tekne Turu (800 ile 1000 TL Arası Öğlen Yemeği Dahil) Tekne Turu İsteğe Bağlıdır.)
Tur Programı

2 GünGökova Tekne Turu – Akyaka Azmak Çayı – Akyaka Plajları

Tur Güzergahı Günün Gezi Noktaları; Gökova Tekne Turu Akyaka Azmak Çayı Akyaka Plajları Marmaris Geceleri Sabah alacağımız ekstra kahvaltı sonrası evleriyle mimarlık ödülüne sahip AKYAKA Beldesine geliyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı’nı fotoğraflayabilir veya Azmak çayı tekne turuna katılabilir veya plajda dilediği gibi zaman geçirerek deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir. Dileyen misafirlerimizle de buradan GÖKOVA TEKNE TURU için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau’nun ‘Dünya’nın cenneti’ dediği Gökova’nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında. Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Muhteşem Aşıklar Yolu’nu gezip fotoğraf çektikten sonra Otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde tur ücretine dahil. Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz’ Clup’a gidiyotuz Dileyen misafirlerimizde Marmaris gecelerinde dilediği gibi zaman geçirebilir. Sabah Kahvaltısı Ekstra Öğlen Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Otelde Tur ücretine dahil Konaklama Marmaris Adler Otel

3 GünDatça Turu -Eski Datça veya Dileyenler için Marmaris Tekne Turu veya Marmaris Plajları

Tur Güzergahı Günün Gezi Noktaları; Tur Güzergahı Günün Gezi Noktaları; Datça Turu -Eski Datça veya Dileyenler için Marmaris Tekne Turu veya Marmaris Plajları Can Yücel Evi, Orhan’ın Köy Kahvesi Yeni Datça -Taşlık ve Kumluk Plajları Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası siz değerli misafirlerimizle Datça’ya gidiyoruz. Öncelikle ESKİ DATÇA’ya geçiyoruz. Eski Datça’nın Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek CAN YÜCEL sokağa ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği EVİ dışarıdan görerek, yine Can Baba’nın sağlığında her gün gittiği Orhan’ın KÖY KAHVESİ’ nde çay-kahve molası veriyoruz. Verilen serbest zamanda Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyoruz. Ardından YENİ DATÇA’yı panoromik geziyoruz. Serbest öğlen yemeğinin ardından Taşlık ve Kumluk plajlarında yüzmenin ve güneşlenmeniz için serbest zaman veriyoruz harika Datça denizinde yüzmenin ve güneşin tadını doyasıya çıkarıyorsunuz Sonrasında Datça’da yerel köy ürünleri (meşhur Datça bademi, zeytin, kavala kurabiyesi, ezme çeşitleri vb.) alışverişi yaptıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği Otelde Tur Ücretine dahil. Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz Marmaris’te dilediği gibi zaman geçirebilir. Sabah Kahvaltısı Ekstra Öğlen Yemeği Ekstra Akşam Yemeği Otelde Tur ücretine dahil Konaklama Marmaris Adler Otel

4 GünBodrum-Bodrum Tekne Turu Bodrum Kalesi -Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi

Tur Güzergahı Günün Gezi Noktaları Bodrum-Bodrum tekne Turu Bodrum Kalesi -Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi Sabah otelimizde alacağımız tur ücretine dahil sabah kahvaltısının ardından Bodrum’a geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Bodrum tekne turuna katılabilir, dileyen misafirlerimiz ise Bodrum’un eşsiz plajlarında deniz,güneş ve kumun tadını çıkarabilir Bodrum tekne turunda Karaada,Sıcaksu Mağarası, Akvaryum Poyraz Koyu gibi güzel koylarda yüzmenin tadına bol bol varacaksınız. Tekne turu ve diğer aktvitelerin ardından Dileyen misafirlerimiz ile Bodrum Kalesi ve Su Altı Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz. Gezimiz sonrası Bodrum’da dileyen misafirlerimiz Bodrum’un eşsiz cafe ve restaurantlarında serbest zamanda dilediği gibi zaman geçirebilir. Akşam saatlerinde belirlenen yerde toplanıp İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.Bir başka Bayramca Tur gezisinde sizlerle buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Sabah Kahvaltısı Otelde Açık büfe tur ücretine dahil Öğlen yemeği Tekne turuna katılanlar için tekne tur ücretine dahil .Diğerleri için ekstra Akşam Yemeği Bodrum’da (ekstra)

Sıkça Sorulan Sorular

Ek Hizetler Bedeli Kapsamı Nedir?

Tur Programına Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Değişen Diğer Ücretler Bu Kapsamdadır. Hangi Kuruma Bağlı Olduğu Fark Etmeksizin (Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzeler, Belediyelere ve Yerel Yönetimlere Bağlı Müzeler ve Özel Müzeler) Tüm Müze Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girişlerini Ofiste Ödemek İsteyen Misafirler, Rezervasyon Esnasında “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Kullanarak, Müze Giriş Ücretlerini Rezervasyon Aşamasında Taksitle ya da Peşin Olarak Ödeyebilirler. Bu Durumda Satın Alınan Turun Müzelerinin Toplam Tutarına Göre Gürel Tur Müzekart Vererek ya da Girişte Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girişini Sağlayacaktır. 0-17 Yaş Çocuk, 65 Yaş ve Üstü Yetişkin, Müzekart Sahibi, Sarı Basın Kartı Sahibi, Engelli Kartı Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzelere Ücretsiz Girmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Tercih Etmemeleri Durumunda, Turizm Bakanlığı’na Bağlı Olmayan Müzelerdeki Giriş Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler (Yabancı Uyruklu Misafirler) “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Seçmeyip, Turdaki Müze Girişlerini Kendileri Ödeyecektir.

Çocuklardan Ücret Alınır mı?

 Otobüslü Turlarda 0-1 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 2-6 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

İptal & İade politikası nedir?

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 40 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir. 1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)